1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Kalendarz III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu

 

Przedstawiamy Państwu kalendarz i warunki zmagań olimpijskich.

1. Zawody Olimpiady są trzystopniowe:

I stopień szkolny (w szkołach macierzystych lub domu ucznia) – 11 grudnia 2020, godzina 10.00 (piątek) Test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
II stopień – okręgowy (w ustalonych okręgach ale przeprowadzany w szkołach macierzystych lub domu ucznia) – 5 marca 2021, godzina 10.00 (piątek) Test do rozwiązania na ekranie komputera po zalogowaniu się uczestnika.
III stopień centralny – finałowy (Aula Główna PUM w Szczecinie) składający się z dwóch etapów, pisemnego – rozwiązanie testu i ustnego – odpowiedzi na pytania problemowe - odbędzie się 17 kwietnia 2021, godzina 9.00 (sobota)

2. Zgłoszenie Szkoły do Olimpiady prosimy przesłać w wersji elektronicznej (preferowane) na adres olimpiady: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: V LO im. Adama Asnyka ul. Ofiar Oświęcimia 14, 71-537 Szczecin do dnia 23 października 2020 roku.
3. Szkoły, które zgłoszą swój akces otrzymają wytyczne dotyczące rejestracji uczestników i przebiegu etapu szkolnego Olimpiady oraz wykaz literatury do dnia 10 listopada 2020 roku.
4. Planujemy rejestrację indywidualna drogą elektroniczną wszystkich uczestników Olimpiady.

Regulamin olimpiady, wykaz literatury oraz bieżące widomości dotyczące Olimpiady Wiedzy o Mózgu znajdziecie Państwo na stronie w zakładce olimpiada oraz www. neurokognitywistyka.pum.edu.pl w zakładce Olimpiada Wiedzy o Mózgu.

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników i organizatorów w czasie pandemii warunki uczestnictwa i przebieg III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu mogą zmieniać się.

Serdecznie zapraszamy do udziału.