1. PTNk

  Pomorskie Towarzystwo Neurokognitywistyczne
  powołane zostało 20 października 2014 roku.
  Jego celem jest samokształcenie, edukacja
  i popularyzowanie wiedzy o neurokognitywistyce.

 2. Olimpiada Wiedzy o Mózgu

  Organizowana przez PTNk Olimpiada Wiedzy
  o Mózgu objęta jest patronatem i wsparciem
  merytorycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

 3. Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Działalność naukowa PUM obejmuje wszystkie
  dziedziny nauk medycznych. Nasz Uniwersytet
  jest jedną z najlepszych uczelni w kraju.

Wyniki I etapu szkolnego III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu

Drodzy uczestnicy
I etapu szkolnego III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu

 

Na stronie Centrum Egzaminów Testowych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie www.cet.pum.edu.pl  do dnia 18.12.2020 do godziny 23.59, każdy uczestnik Olimpiady będzie mógł zobaczyć swój wynik z udzielonymi odpowiedziami na pytania testu I etapu szkolnego Olimpiady.
Aby odczytać swój wynik należy zalogować się na stronę CET PUM używając swojego loginu i hasła (procedura taka sama jak w dniu rozwiązywania testu).

 

Zgodnie z paragrafem 6, pkt 6.3 Regulaminem wszelkie zapytanie dotyczące wyników testu I etapu szkolnego III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu należy kierować do Organizatorów Olimpiady na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

CET PUM nie odpowiada za merytoryczną stronę Olimpiady i nie będzie pośredniczyć w przekazywaniu Organizatorom Olimpiady ewentualnych wątpliwości dotyczących wyników etapu szkolnego Olimpiady.
Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  należy zgłaszać jedynie trudności techniczne z uzyskaniem dostępu do swojego wyniku.

Zgodnie z paragrafem 4, pkt 2.1.11 Regulaminu do II etapu okręgowego zakwalifikowani są uczestnicy który uzyskali 20 i więcej punktów w etapie szkolnym.

Listę osób zakwalifikowanych do etapu okręgowego z poszczególnych szkół przekażemy Koordynatorom Szkolnym Olimpiady lub Dyrektorom Szkół.

Dziękujemy za udział w I etapie szkolnym naszej Olimpiady.

 


Komitet Główny
III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu.